kurec

Poradíte, který obor na střední škole zvolit, aby odpovídal mému zájmu?

V mé budoucí práci bych rád Montoval pc a pokud by to nešlo tak bych dál chtěl být prodavač/skladník nějakého pc obchodu ale nejradši bych byl pc montér
byl bych rád kdyby jste mi tam napsali obor protože ty obory co vidím v atlasu školství mě trochu děsí a vůbec jim nerozumím uvažoval jsem na nad obory telekomunikace a informační technologie

Původní neotázka
Otázka na střední školy

Odpovědi
dubraro

Tento obor se vyučuje na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Mohelnici.

Zdroj: http://www.spse­moh.cz/

Rokio

Na základě tvého zájmu bych ti doporučil obor prodavač a kurz pro informatiky.

Klaproth

Přesně tohle dělá syn, vystudoval „Výpočetní systémy“ na průmyslovce v Chomutově.