HDMI

Musí mít spisovatelé střední školu?

Nejlepší odpověď
annas

Nemusí mít žádnou školu, ale talent, umění vyjadřovat své myšlenky, schopnost fabulace…

Znám básníka, který asi před dvěma lety vystupoval v televizi, vyšly mu už dvě básnické sbírky, nemá střední školu … Vzdělání nedává nikomu patent na rozum, jvysvědčení je jen papír, rozhodují jiné faktory …

Další odpovědi
tom004

Spisovatelé,by měli mít hlavně něco v hlavě.Na vzdělání nezáleží.

fcoop

Jeden pojem s druhým nemá vůbec nic společného.

anonym

Jsou spisovatelé,a dobří spisovatelé,kteří měli jen základní školu a byli a jsou na výsluní!

arygnoc

spisovatelé musí mít talent, úspěch.

na školy se nehledí.

žolik

Pokud je to spisovatel,nezáleží na vzdělání musí umět psát.

Zdroj: žolík