Lubicipek

Na jakou střední školu se hodím ?

Sem ráda venku, a ráda sem v přírodě. Mám ráda adrenalin a oheň. Mám ráda sport a sport mi jde. Řekla bych, že sem statečná a moc se nebojím. A celkem ráda opravuju věci.

Nejlepší odpověď
marketa54321

To, co jsi popsala, jsou indicie k hledání koníčků, ne školy a posléze práce… Musíš se zamyslet nad tím, jaké jsou pracovní pozice na českém trhu práce, jaké vlastnosti jsou k nim potřeba, kde se dají které práce vykonávat apod…

Další odpovědi
Kelt

No čeština ti moc nejde, píše se jsem venku , sem je příslovce místa. Zkus to v cirkuse, jako artistka, pokud už nebude pozdě.

redy

Jdi na akademii a staň se poldou, nebo vojákem 😉

dejavu

Jestli se dobře učíš, běž na gympl. Pokud tě to do té doby nepřejde, můžeš pak jít na FTVS, zemědělku, přírodovědu, geodézii, veterinu, lesnickou školu ap.
Jestli se dobře neučíš, zkus zahradnický učňák nebo střední zemědělku, veterinu či obor chovatel exotických zvířat.