Nykki

Přijimací zkoušky

Zdravím,
mám menší ne že by to byl problém ,ale tak.. No jdu k věci.. V dubnu dělám přijimací zkoušky na CSA v Hradci Králové(Střední škola).. A ty jsou složeny z: 1.Popis obrázku(písemně-anglicky) 2.Psychotest and 3.Pohovor
Nuž zde je můj problém.. Nevim co si pod tím mám představit.. Spíš ten psychotest je větším oříškem,poradí někdo? A jinako ta písemná zkouška z angličtiny mi taky nedělá nejlíp,ale to se zmákne.. And ten pohovor.. to jest jako ústní zkouška všeobecného vzdělání ?
Předem díky každé dobré duši,který mi nějako pomůže

Nejlepší odpověď
annas

Jen obecně z materiálů o příjímacím řízení. Jak se to bude realizovat v praxi, ví jen škola. Zepteje se na podrobnosti přímo tam. Určitě tato část zkoušky probíhá na každé škole jinak.

Přijímací zkouška, která má za úkol zjistit úroveň uchazeče, se skládá z těchto částí. Jsou to:

  1. Psychotesty by měly být orientovány na jazykovou, matematickou, obecnou a tvůrčí inteligenci. Psychotesty jsou písemné a je nutné zdůraznit, že se nejedná o znalostní testy.
  2. Ústní pohovor – zjištění zájmů uchazeče, jeho rozhledu, vyjadřovacích schopností, pohotovosti reakce.

http://www.gym­js.net/prijimac­ky.htm

Další odpovědi
Wendysek.W

Psychotest- nebudou tě tam jen zkoušet z různých znalostí, ale i z toho co o sobě řekneš ( no teda tak sem to měla já :)) No k věci prostě se toho musíš naučit co nejvíc, to ti budou radit všichni, ale pak zjistíš že to cos ses naučil je ti k ničemu a že je to lehký. A bacha nejde tam jen o to umět něco přečíst ( to co ses naučil), ale de tam i o to abys chápal logiku.......Chápat logiku neni jednoduchá věc, ale dá se to zvládnout :)

Pohovor- pohovor je jednoduchý , ale někdy po tobě chtějí nesmysli. dávej si pozor co říkají a odpověz rychle a stručně!!! :) Neměj z toho žádný strach.

přeji hodně štěstí

Wendysek.W