Avatar uživatele
Nykki

Přijimací zkoušky

Zdravím,
mám menší ne že by to byl problém ,ale tak.. No jdu k věci.. V dubnu dělám přijimací zkoušky na CSA v Hradci Králové(Střední škola).. A ty jsou složeny z: 1.Popis obrázku(písemně-anglicky) 2.Psychotest and 3.Pohovor
Nuž zde je můj problém.. Nevim co si pod tím mám představit.. Spíš ten psychotest je větším oříškem,poradí někdo? A jinako ta písemná zkouška z angličtiny mi taky nedělá nejlíp,ale to se zmákne.. And ten pohovor.. to jest jako ústní zkouška všeobecného vzdělání ?
Předem díky každé dobré duši,který mi nějako pomůže

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jen obecně z materiálů o příjímacím řízení. Jak se to bude realizovat v praxi, ví jen škola. Zepteje se na podrobnosti přímo tam. Určitě tato část zkoušky probíhá na každé škole jinak.

Přijímací zkouška, která má za úkol zjistit úroveň uchazeče, se skládá z těchto částí. Jsou to:

  1. Psychotesty by měly být orientovány na jazykovou, matematickou, obecnou a tvůrčí inteligenci. Psychotesty jsou písemné a je nutné zdůraznit, že se nejedná o znalostní testy.
  2. Ústní pohovor – zjištění zájmů uchazeče, jeho rozhledu, vyjadřovacích schopností, pohotovosti reakce.

http://www.gym­js.net/prijimac­ky.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wendysek.W

Psychotest- nebudou tě tam jen zkoušet z různých znalostí, ale i z toho co o sobě řekneš ( no teda tak sem to měla já :)) No k věci prostě se toho musíš naučit co nejvíc, to ti budou radit všichni, ale pak zjistíš že to cos ses naučil je ti k ničemu a že je to lehký. A bacha nejde tam jen o to umět něco přečíst ( to co ses naučil), ale de tam i o to abys chápal logiku.......Chápat logiku neni jednoduchá věc, ale dá se to zvládnout :)

Pohovor- pohovor je jednoduchý , ale někdy po tobě chtějí nesmysli. dávej si pozor co říkají a odpověz rychle a stručně!!! :) Neměj z toho žádný strach.

přeji hodně štěstí

Wendysek.W

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek