Ayrie

Budu mít ještě čas si vybrat, na kterou školu půjdu, když je náhradní termín přijímacích zkoušek 13. 5?

Jsem nemocná a nemohu se zúčastnit přijímacích zkoušek. Na internetu jsem snad vyčetla, že náhradní termín bude 13.5. Není to trochu pozdě? Budu mít ještě čas si vybrat, na jakou školu půjdu? Případně kdybych se nikam nedostala, abych včas mohla podat odvolání a jít na jinou školu?

Původní
Náhradní termín přijímacích zkoušek je 13.5., není to trochu pozdě? Budu mít ještě čas si vybrat, na jakou školu půjdu?

Odpovědi
Drap

Je to tak jak to je, a ty se budeš muset přizpůsobit.