pepa6545265

SCIO TESTY PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY.. 2× vykonám ty stejné?

Ahoj, mám podané 2 přihlášky na SŠ v Libereckém kraji. Momentálně bydlím a chodím na základku do jiného kraje – kde je to jinak. Mám vykonat přijímací zkoušky asi na obou školách, pro obě je zpracovává SCIO ( vlastně pro celý ten kraj zařizuje přijímačky Scio..) .
Nevíte někdo, jestli budu dělat ty stejné? To budu 2× dělat ty samé? Nebo dělají na každou školu jiné? To je asi blbost, ne?
Vůbec nic o tom nevíme, když jsme se ptali ve škole oni taky sami nevěděli..a zajímají se hlavně o kraj, kde je základka..
Díky

btw. určitě se najde jako vždy nějaký rejpal ať si to najdu na netu..Hledal jsem to na různých školách a stránkách a konkrétně jsem se tam taky nic nedozvěděl. Děkuji
Doplňuji:
M: No já právě nevím, některý učitelky mi řekly, že by měli být možná stejné.. Já opravdu nevím a nejhorší je, že nám nikdo nic neřekl

Odpovědi
M.

Určitě nebudou mít do slova a do písmene stejné otázky, pak by to bylo trochu k ničemu, nemyslíš? Maximálně budou podobné.

Michálek1245

Bude to trochu podobné. Otázky budou jiné. Testy na přijímačky se obvykle shodují v typologii otázek. Musí to prověřit ty konkrétní věci, které potřeba prověřit jsou. Ale na druhou stranu, jestli to napíšeš tak nebo tak, myslím do té slovní úlohy nebo úlohy obecně, tak je to celkem jedno a těch varianta je prostě spousta. :)