Wilson CZ

Nevíte někdo, proč mají u úlohy na 3 otázky čtyřbodové hodnocení? Jakože za všechny správný dostanete 1 navíc?

Nejlepší odpověď
annas

Letošní zadání ještě na netu není. Vyhledala jsem testy z češtiny.

I zde vidíte, že byly 2 otázky za 3 body. Letos to mohlo být něco podobného.

2525.1 Vypište z první části výchozího textu víceslabičnou předložku.

25.2 Vypište z první části výchozího textu dvě podstatná jména rodu středního.

Chybějící dílčí odpověď nebo zápis jakéhokoli slova, které nevyhovuje zadání úlohy, jsou považovány za chybu.

Výsledky

25.1 navzdory
25.2 tématu, vidění

Další odpovědi
Mp2

Buďto je to bod jak uvádíš za to, že máš všechny 3

Nebo je jedna z úloh za 2 body, protože je těžší. Bohužel v zadání nezjistíš, která.
Dokonce se může srát, že 1 bod dostaneš za odpověď na první úlohu, protože dnes nikdo slovní odpovědi k úlohám nepíše.. Nebo je to za zkoušku, pokud není napsané, že ji nechtéjí.. Taky to ale může byt za všechny 3 zkoušky

Já jsem u maturity jednu úlohu nespočítal, ale bod jsem dostal, protože se jednalo o rovnici bez zkoušky. Napsal jsem, že nelze, protože zkouška je nedílnou součástí rovnice.