Qwerty10

Mám šanci se dostat na střední?

Zdravím,
Chodím do 8. třídy, a tak už se známky počítají do přihlášky na SŠ. Mám šanci se dostat na SŠ s těmito známkami?
M-2
Čj-3
Fy-1
Jde o průmyslovou školu a známky ze ZŠ mají poměr 20%.

Nejlepší odpověď
Alesh

Ne, jdi k lopatě nebo se rovnou zastřel…
A teď seriózní odpověď. Zkus to a uvidíš, zda to dáš. Nebo co chceš slyšet? Že to nemůžeš dát a tak to ani nezkusíš? Co to je za uvažování? Trochu sebevědomí, nějak to dopadne! Pro jistotu si najdi záložní plány, ale prvořadě jdi za svým cílem. Máš vůbec cíl? Co chceš jednou dělat? Podle toho si vybírej školu. Ten kdo si klade nízké cíle, nikdy ničeho nedosáhne. Ten kdo si klade vysoké, jich taky možná nedosáhne, třeba se ale dostane do půlky, ale furt to bude dál, než ten, kdo si klade ty cíle nízké. Takže jdi do toho a nebuď posera!

Další odpovědi
annas

Zda máte šanci dostat se na střední školu, vám nikdo z nás nemůže říct na 100 %. Ani ředitel školy, do níž se budete hlásit,.

Záleží na počtu přihlášených žáků, jejich známkách, které se započítávají, na výsledcích přijímacích zkoušek, účasti v celostátních soutěžíš atd., ale i na tonm, kolik žáků bude škola přijímat.

Dělejte pro to vše, co můžete, abyste vykonal přijímací zkoušky. Najděte si na netu testy k přijímacím zkouškám. Něco podobného může být i v dalších letech.

Zda budete přijat, záleží na tom, jak zvládnete přijímací zkoušky a tom, jak jsem napsala výš. Naděje umírá poslední …

Palpatine

Špatné známky nemáš. Co blbneš? Mě vzali na průmku s trojkou z matematiky jako nic. Stačí, když uděláš úspěšně přijímačky.

hapiky

Nejdůležitější kritérium je u př.zkoušek zůstat nad čarou. Nějaká trojka z osmičky nehraje žádnou roli.