Přijmou mě na IT?

Ahojte, jsem v devítce a má už od 8 třídy samé trojky. V 7. Třídě jsem měl čtyřky ale od 8 mám trojky a anglicky umím výborně. Myslíte když dám přijímačky vezmou mě na IT školu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 25% Ne 75%

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Ano

Jak kde, někde dokonce berou bez příjímaček. Na IT budeš reálně potřebovat matematiku na velmi dobré úrovni a angličtinu na úrovni, kdy alespoň rozumíš psanému textu, ostatní můžeš pustit z hlavy :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

Píši ne, protože jste neuvedl jinou možnost. Navíc jsou i jiná kritéria pro přijetí. Neví to ani ředitel školy, na niž se chcete hlásit, nezná, kolikl zájemců se přihlásí a jaké budou mít známky a a jak složí přijímací zkoušky atd.

"Ředitel školy hodnotí splnění kritérií přijímacího řízení uchazečem podle
a) hodnocení na vysvědčeních z předchozího vzdělávání,
b) výsledků jednotné zkoušky, pokud je součástí přijímacího řízení,
c) výsledků školní přijímací zkoušky, je-li stanovena,
d) případně dalších skutečností, které osvědčují vhodné schopnosti, vědomosti a zájmy uchazeče.

Hodnocení jednotné zkoušky se na celkovém hodnocení splnění kritérií přijímacího řízení uchazečem podílí nejméně 60 %;"

Bronzový

Ne

Kdo to má vědět? Tady nejsou věštci.
Myslím, že angličtina není jediné kritérium pro přijmutí na tento studijní obor.
A taky si myslím, že v dnešní době se na toto zaměření chystá mnoho studentů a jistě budou mít mnozí lepší známky.
Takže pokud se chceš dostat na jakoukoli školu, snaž se a uč se ať máš výsledky ještě lepší.
A taky nebude na škodu promyslet nějaké záložní řešení, kdyby náááhodou iIT nevyšlo.

Ne

Diskuze k otázce

Peter Poslic

Tak jinak, mám 2-3. Mám jen 2 trojky z matiky a češtiny. a záložní řešení samozřejmě mám nejsem sluníčkář

Zlatý

terry

Matika a čeština jsou ale základní předměty.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 3002
Zlatý Drap 2022
Zlatý quentos 1310
Zlatý ivzez 1184
Zlatý led 686
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 617
Zlatý marci1 613
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.