gejmr123

Vezmou mě na střední ?

Vezmou mě na IT střední školu se 3–4 trojkami v devítce ?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud ses dobrej AjTak, jo…
Ale jestli ti cislo 8421 na prvni pohled nic nerika – ani se tam nehlas…
😉

Další odpovědi
cizrna

To asi spíš záleží na průměru, jesti ta daná škola bere studenty bez přijímaček, někde to může být do 1,2 jinde do 1,6,… Když budeš mít tři trojky a z ostatních předmětů samé jedničky a vyjde ti průměr, tak proč ne?

xxx3

to mi připomíná tohle:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-BLo6-8_gXQ
ale dosti legrace, šance na přijetí na SŠ nelze tipovat jen na základě známek (samozřejmě je ideální mít je co nejlepší). Záleží, o jak kvalitní školu se jedná a také hraje roli, kolik se tam hlásí konkurentů s lepšími známkami. Čím kvalitnější škola a více konkurentů, tím nižší šance. Nicméně tyto typy škol jsou méně preferované než gymnázia, takže by to nemusel být velký problém. Navíc ročníky jsou stále spíše málo početné.

Kelt

Záleží jak dopadnou přijímačky, na průměru a na typu školy a na počtu zájemců.

Tw!st

já osobně jsem měl v devítce 3 trojky a šel jsem na maturitní obor kde mě vzali celkem vpoho ale koncem prváku jsem propadal a dělal jsem 2 reparáty. takže tě nejspíš vemou ale budeš se muset hodně učit aby jsi to zvládal