Kepler

Při jakých příležitostech si řeknete BINGO!?

Nejlepší odpověď
cochee

  1. Když mi padne :) ale Bingo jsem nehrál už x let
  2. Když si to bingo hodím (šipky)
  3. Jako citoslovce („to je ono“/„mám to“ apod.) ho nepoužívám. Trestám tím Anglány a Amíky za to, že taky na oplátku nepoužívají česká citoslovce.

Další odpovědi
Drap

Vůbec nepoužívám.

Ametyst

Pokud někdo svým názorem tzv. uhodil hřebíček na hlavičku. V dnešní době, prolezlé tzv. politickou korektností a mazáním okrajových názorů, je to hodné ocenění. Naposledy jsem to řekla u tohoto rozhovoru:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OxzpWIIW­pKU

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.