Rokio

Pracovali jste v pátek přesčas?

Pracovali jste 8. října 2021 přesčas? Byli jste tento den v práci déle?

Spousta lidí den před víkendem raději chce jít z práce co nejdříve. Myslím si, že pokud se někdo uráčí být v pátek v práci o hodinku, či dvě déle, je to chvályhodné.

Já jsem byl v pátek v práci přesně o dvě hoďky déle a udělal jsem navíc 800 ks. Normálně ošpičkuji 1.600 komponentů, ale včera jsem jich ošpičkoval 2.400. To jsou tři bedny.

Nejlepší odpověď
Drap

Děkujeme za zprávu. Netuším ale k čemu nám bude, že jsi udělal o 800 ks více.

Další odpovědi
Rocker

Nemám pevnou pracovní dobu,jako školník musím být v práci tak jak je třeba..Ale výhodou je,že přímo ve škole bydlím.
Včera jsem byl v práci do večera,připravoval jsem volební místnosti,dnes po skončení voleb musím zase všechno vrátit do původního stavu, aby se děti mohly v pondělí učit.
Ale většinou v pátek z práce spěchám,abych mohl odjet na chalupu:-)

led

Ďakujem za informáciu o tvojej pracovitosti.

Ako dôchodkyňa mám pracovnú dobu nepretržitú, sem tam prerušovanú spánkom. Chváľte ma! A takých, ako som ja, je veľa.