Celník

Pozná kocour že je kočka kastrovaná ?

Myslel sem že ano, máme kastrovanou kočku a těď po ní jde jeden kocour a vypadá to že by se chtěl rozmnožovat kočka ne něj jen sičí a tak nevím.

Nejlepší odpověď
www

Ano, kocour to pozná podle pachu, který v určitém období nekastrovaná kočka vylučuje.
Samozřejmě, jsou ale kocouři, kteří jdou po každé kočce 😁

Další odpovědi
anonym

Kastovaná kočka nemá říji (a vůbec prodělala různé hormonální změny) takže kocour kočku obtěžuje ze zvyku, nedostatku jiných příležitostí nebo nemá patřičné zkušenosti.
V každém případě kočka, která se nemrouská, nepustí kocoura k páření, ale
ani v žádném případě nemůže zabřeznout.

Drap

Kocourovi je to jedno, ale kočka mu to zřejmě nedovolí

Vanas

Jak ze začátku krmit kocoura po kastraci?