kočíčí

kastrace kočky

Je potřeba počkat u kočičky až to dostane poprvé a potom jít na kastraci,nebo je to jedno? Je ji 9 měsíců.Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kastrace by měla být provedena až po jednom roce věku.

Další odpovědi
ReHu

Také si myslím, že až po roce, až nebude koťátko. Ale přesně ti to řeknou na veterině.

afro.minerva

To je stejné jako u kocourků. Mělo by se počkat, až pohlavně dospěje. Ale provádí se kastrace i u malých koťátek. Jde o to, jaký má na to názor veterinář, který bude kastraci provádět.

Zlatomuska

Vykastrovat se musí kočička drív, nez to dostane, jinak uz je pozdě. Musela by si tím pak projít, a pro Vás klid je kastrace urcitě lepsí. Takze jakmile zacnete pozorovat změny, zvednuty ocas, ňamčení, bězte na veterinu. Je to tzv.mrouskání-kocicka touzí po kocourkovi:o).Kdyz jsme měli nasi první kocicku, nechápali jsme,co jí je. Nebyl jí tehdy jestě ani rok.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.