Banshee

Kočka v domě. Ano nebo ne?

Nejlepší odpověď
tom004

V domě,myslím RD se zahradou,ano.V bytě ne.

Další odpovědi
elektrikář

Ano, proč né. Pokud se o ní budeš starat.A nezůstane péče jen na rodičích Kočka je živý tvor starat se o ní musíš jak o mimino.Každý den nejde jí uložit do knihovny a vzpomenout si na ní až za týden.

Ella

kdyby to bylo koťátko, tak ano – můžete si ho naučit podle svého, ale už dospělou kočku do bytu, kde nikdy nebyla NE

franku

V baráku v žádném případě.

GM

Jednoznačně ano v domě i v bytě. Kočka je čistotnější než většina lidí co znám.

erevfall

To významně záleží na tom, jak stará je ta kočka. Jestli třeba je už „dospělá“, pak rozhodně ne do bytu.
Naopak do domu se zahradou, je to málokdy problém.

Náš kocour je právě velmi smutný v našem bytě (i když je byt velký), stane se šťastným jen v létě u babičky, která bydlí na venkově.

Pokud nemáš zahradou a nejsi si jistá, jestli kočka ráda zůstane doma nebo ne, potom si nepořizujte žádnou kočku. Jen můj názor.

bigbít

klidně i v bytě…většinou se jedna kočka snadno uhlídá, než když je jich víc…a RD tam klidně i se psem..:-) viz. má vlastní zkušenost

tuCZek

kdo má,či měl kočku/y ví že kočka-kdekoli.

Pro některé: Kočka a špína a bordel? to jí člověk nesmí dovolit vše! Je třeba si stanovit hranice. I ona si nenechá líbit vše

Fun1k

Ano, kdybych si měl vybrat zvíře do bytu/domu, byla by to kočka.

Já...

V RD venku určitě ano, protože je to milé zvíře, ale doma určitě NE – problém s čistotou!

Měli jsme v bytě kočku 15 let a už nikdy více!!!