Klarisa

kastrace kočky

Ve čtvrtek jsem nechali vykastrovat kočku a dnes jsem zjistila,že má červené bříško kolem stehů a jakokdyby nafouklé,tak nevíme jestli nedostala infekci apod.Můžete poradit?Kočka je normální,chodí a jí.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takto na dálku těžko poznat, ale pokud normálně chodí, jí atd. tak bych se nebál. Ono pokud by ji něco bylo, tak by byla prostě jiná než ji znáš. Polehávala by, nejedla…
Tak neboj.

Další odpovědi
BENYTA

Podle mě je v pořádku,zarudnutí je normální,infekce by vypadala jinak,i napnutí kůže je normální reakce.Když moje kočky byly po kastraci,koupila jsem u veterináře enzymatickou mast na rychlé zhojení,název si nepamatuji,ale fungovala,bohužel byla dost drahá.PS-právě mám 4 dny staré stehy,ted by se mi hodila…

ReHu

Dávej na ni pozor, sleduj, jak se chová. Pokud by bylo něco v nepořádku, poznáš to na chování a na ráně. Pokud se nebude hojit, zanícení poznáš.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.