Avatar uživatele
Alexiik

Kocour špatně chodí, chová se divně…

Dneska ráno přišel kocour domů a všimla jsem si, že špatně došlapuje na přední tlapky. Nedokáže na nic vyskočit, tak jsem mu pomohla na stůl a když seskakoval dolů, tak špatně doskočil a převalil se na bok. Divně si i lehá, dává si přední nohy pod sebe, takhle nikdy neležel. Dala jsem mu najíst a skoro všechno snědl..Ale mňouká i když nic nepotřebuje…Příjde mi, že se stranní, je líný, přiběhl za ním pes a kocour vůbec na něho nereagoval, jindy se jde před ním schovat.
Nevím co mám dělat. Jak mu mám pomoct…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kost, Pájo, Wang před 4569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Mohl prohrát boj a na ústupu skočit z velké výšky… přední tlapky může mít naražené, pokud jsou bez viditelné rány. Prohmatej mu je, budou-li hřát, naordimuj mu obyčejný tvaroh (uvidíš, s jakou vděčností ho sežere)…ten ho zbaví horkosti. Tím, že je dává pod sebe, si je může chladit např. na dlažbě. Pokud se nezlepší do pondělí, k veterináři s ním. Vlastní zkušenost s naším kocourem.

Je to lepší, než když někde sežerou otrávenou myš (z nástrah), ten náš pak „přišel“ domů přiotrávený a tahal bezvládné zadní nohy za sebou a padal…a ten pohled bych nikomu nepřál… Naštěstí se z toho dostal, ale nedivil bych se, že ho to stálo „jeden kočičí život“.

Neboj, přejde ho to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
slad08

Možná se jen utkal v boji s jinou kočkou, když přes noc nebyl doma. A proto ho bolí tlapky.
Když mu chutná jíst, tak je to v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Nepíšeš jak je kocour starý a jestli je kastrovaný. Pořádně ho ze všech stran prohlédni, jestli nemá vnější zranění. Mně jednou kocourka nabralo auto, ničeho jsem si nevšimla a až druhá veterinářka objevila na noze ránu. Kočka nikdy není líná, dává najevo, že něco není v pořádku. Napiš víc podrobností, nebo mne kontaktuj na mail.
Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Možná když dříve byl venku,tak se mu mohlo něco stát.Zajděte za veterinářem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kocourek je zraněný a mnňouká bolestí.
Bylo by dobré kdyby se něj podíval veterinář pokud Ti na něm hodně záleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Já bych s ním šla na veterinu, možná špatně doskočil a nějak si je zranil, nebo ho srazilo auto, tak s ním radši skočte k veterináři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek