Araxis

Co ten kocour dělá?

Mám poněkud mazlivějšího kocoura.Vítá mě i chodí vyprovodit.Když jdu ale ven na kouřovou,tak si ho moc nevšímám,bo vím že za 4minuty zalezu a on tam zustane sám.
Přemyšlela jsem,že asi ho zblblo to počasí a asi se mu líbím.Zkrátka mi dnes už podruhé skočil na nohu (obejmul lýtko).Proč to dělá?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mě jen tak laškuje, chce si hrát 🙂 Nudí se.

Další odpovědi
zjentek

třeba tě vší silou drží, bo ať nechodíš hulit :o

briketka10

kocouři i kočky to tak dělaj
ten můj se taky plete okolo
mých nohou ať jsem kdekoliv
jestli na zahrádce, WC, nebo
v kuchyni tam po mě žebrá,
když otevřu lednici jídlo 😁

Kelt

Možná nechce abys od něho odešla, chce si hrát, možná je to zakletý princ, nebo byl v minulém životě nějakým člověkem, pokud tomu věříš.
Buď ráda, kocour Tě má rád, a kdo má rád zvířata, má rád lidi.

beer

Vyžaduje tímto způsobem tvoji pozornost, jindy zase může mňoukat atd.
Většinou mu postačí pohlazení, jindy klidně nemusí dát pokoj, dokud ho nevezmeš do náručí ))
Zkušenost

Heleave1

Jestli skáče na nohu a pořád vyžaduje dotek a lísá se a je až vlezlej, tak možná chce kočičku a jdou na něj choutky. Má tě jako částečnou náhradu pro svoje pudy. Bacha ať ti neuteče na námluvy.