Avatar uživatele
SimcaKupkova

Jak odnaučit kocoura skákat a lehávat na stole?

Kocour mi spí na stole vždy když odjedu a potom se vrátím vidím ho spát na stole už jsem vyzkoušela odpuzovače koček ve spreji ale už je proti tomu imuní jak ho to mám odnaučit?
Doplňuji:
barbakan-To už jsem vyzkoušela on je neponaučitelný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Na kočky taky dost funguje intonace a zvýšení hlasu, takže mýmu kočkovi stačí: Heeerrrrrgoot!!!! Cotam zase děláššš!!!! Nó, a nežto deřeknu, je v … )))
Zkus mu koupit nebo vyrobit takovej ten „strom“ s plackama na lehnutí, dát k oknu, ať může koukat ven a třeba ho to bude bavit víc než linka )
Zkušenost

http://www.pro­kocky.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pár chovatelů kočiček a jejich názory na podobný problém!

Zdroj: http://www.mo­drykocour.cz/fo­rum/viewtopic­.php?t=4174&sid=c11bc32c­155bbe3c3f2e245d8884af3f

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Jak už jsem zde psala, každá kočka(na rozdíl od psa, proto je tolik miluju) je osobnost, která nám dovolí bydlet s ní v našem vlastním bytě a spát s ní v naší posteli. I když tě bude kocour respektovat a na stůl a jinam nebude skákat když si doma, s chutí si to užije když bude doma sám. Takže k nám na návštěvu mohou chodit jen milovníci zvířat, zejména koček, neboť 2 kočky na stole jsou u nás zcela běžná věc, protože musí odposlechnout všechny novinky, které nám návštěva přišla povědět. Mě ale teď docela zaráží chování našeho kocourka Saši. Obě kočky se mnou spí v posteli, Micinka po pravici a Saša po levici a Saša si poslední dobou na tu moji širokou postel dělá moc velké nároky a když chci jít po noční spát, je docela nevrlý, když mi musí kousek uhnout. Vzhledem k tomu, že váží 8 kilo, je docela obtížné ho přeprat:D Rada: s kočkama si užívej, jsou to „zvířecí bohyně lidského světa“, netrestej je a nesnaž se je nějak zvlášť vychovávat, kočka se vychovat nedá. Buď ji budeš respektovat takovou jaká je, nebo spolu žít nemůžete. Lidi se dělí na milovníky koček a na ty, kteří je nesnášejí.
Přeju ti hodně krásných šťastných chvil s tvým kocourkem. Barbakan pravdu nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Párkrát jej shodit ze stolu a on se to odnaučí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

rekl bych, ze nijak a i kdyby jste ho to odnaucila, treba tim, ze ho budete ze stolu odhanet, skakal by tam vzdy, kdyz si bude myslet, ze to nevidite. vidim jedinou moznost v nejakem odpuzovadle:)

anebo mu zaridit hezci mistecko. pokud tam leze, pac se mu tam dobre lezi, tak mu zkuste nachystat nejaky lepsi pelisek nekde jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

I když to je docela drastické, tak já jsem dala na židli, kam mi chodil spinkat kocour rozprašovač s vůní s čidlem na pohyb. Jak se okolo židle ochomejtl, tak si to hned fouklo.První noc byla kuchyně pěkně voňavá, druhá už ne.Naštěstí náš kočičák nesnáší spreye a různé postřikovače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

to ho neodnaučíte má to vžité,zvířatko musí od malička vedeno k tomu co může aco nesmí.skoušej na něj co zabere.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata