Avatar uživatele
LejdyTerr

Jak odnaučit kočku olizovat?

Mám kocoura, půl roku a je v bytě. Kdykoli si lehnu, začne mě olizovat a když se schovám pod peřinu, je agresivní a začne se dobývat dovnitř. Nevím, jak ho to odnaučit. Pomohla by kastrace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Pokud máte kocoura v bytě, je jeho kastrace nutná, bez ohledu na olizování. Zápach z jeho značkování byste nejspíš dlouho nevydrželi. U mne na chalupě je poznat, že cizí kocour jenom proběhl. Po kastraci se určitě zklidní a kdyby to nestačilo, pořiďte mu kočičí kamarádku, aby měl koho olizovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Mám kastrovaného kocourka a nikdy mě neolizoval ani předtím co nebyl vykastrovaný, to jsem měla ještě jednoho a taky to nedělal jen kočička a ta mi nedávno zemřela mi oliznutím čela dávala najevo svou lásku, a když se mu schováte pod peřinu tak se nedivte,že se dobývá to si chce hrát je to malý kotě..a vykastrujte ho, ten puch pak nevyvětráte..a všichni se mnou budou souhlasit kdo mají kočku doma, že nejlepší pelíšek je na posteli..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Kastrace na olizování nepomnůže.
Čsem ho to přejde, až bude trochu starší.
Ale stejně bych ho vykastrovat nechala. nebude doma značkovat a bude se méně courat a nebude se chtít tak prát, až potká nějakou pěknou číču 🙂. Ale až dospěje. nejdříve v 8 měsících!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Potvrzuji terry. Mám 2 kocoury. Jeden dospělý a 1 kotě – 7 měsíců.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek