Proč náš kocourek olizuje plasty?

Dobrý den, náš kocourek 1,5 roku starý peršan občas olizuje igelitové tašky nebo závěs v koupelně (taky plastový) znamená to, že mu něco chybí nebo, že je nemocný? Děkuji

Odpovědi
LuciJe

Vzhledem k tomu, že z plastů toho moc „nevylíže“, přisuzovala bych to spíše zcela obvyklé kočičí fascinaci igelitem a igelitovými taškami zejména. Většina koček igelitky miluje.

blesk26

Nejsem žádný odborník a nic takového nemůžu na internetu najít, ale pochybuji, že by olizováním plastů mohl získat něco, co mu chybí. Když olizuje igelitové tašky, tak mu zřejmě voní po obsahu, který v něm byl (jestli tam třeba nebylo maso), no ale závěs v koupelně netuším …