Avatar uživatele
RexDark

Kotě-najednou škrábe,proč?

Dobrý den,
Mám kotě,dozvěděla jsem se,že mu jsou 3 měsíce.Minulý týden bylo v pohodě,hrálo si a mazlilo se.Ale potom,co jsem přišla od táty(jsem u něho každý týden polovinu týdne,mám rozvedené rodiče),si mne očichalo,ale potom,co jsem si chtěla jít sednou,se mne chytlo za nohu a celkem dost mě škráblo.A takhle pořád.V stala jsem,a najednou jsem kotě měla kolem nohy a skoro jsem brečela,protože škrábat umí celkem pořádné.Ještě mám krvavý škrábanec na ruce.Ale o to teď nejde.Proč,když jsem s kotětem nebyla 3 dny,najednou tak kouše a škrábe?Nevím,možná si chce jen hrát,ale radši se ptám…
Doplňuji:
Předtím neškrábalo,jen si hrálo,např. chytalo míčky,atd..Dneska najednou začalo škrábat:/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Je to součást hry. Ty s tím musíš počítat a neleknout se, kotě tehdy instinktivně vytáhne drápky a škrábne. Kousání je rovněž součástí hry a není od věci zvíře okřiknout.
Zkušenost

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

dospívajícící kočkovitá šelma ťu ťu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Magix.cz

Na mých kočkách jsem pozoroval různá období chování. Ta Tvoje Tě teď chytá za nohu. Pak příjdou jiné aktivity – hrabání hlíny z květináčů, trhání toaletního papíru, okusování zubního kartáčku, …atd. Trvá to vždycky tak měsíc, dva, než vymyslí něco dalšího :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zubřík

Naše kočka škrábe a očichává pokaždé mě a mamku už od koťete… :) Na naší kočce je vidět,že si jen hraje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek