Slintající kočka

Mám kocoura je mu 15let,je nemocný, přestaly mu fungovat ledviny. Vím to po rozboru krve od veterinářky.Zajímá mě proč má vyplazený jazyk a slintá.Má to něco společného s těmi ledvinami?Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Osobně bych závěrečnému doporučení v odkazu pozornost nevěnoval, ale mrkni na to..

Zdroj: http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/poradna/720/?pid=­15778

Další odpovědi
hanny 2

Chudáček malej,známá měla kočku,které přestaly fungovat ledviny a ta pořád seděla u misky s vodou a pila.Zeptejte se raději veterinářky,i když kocourkovi asi už moc nepomůžete.