seenzi

Proč kotě kouše?

Je to kocourek- nalezenec,teď asi dva měsíce starý.Je hravý,ale při hraní hodně kouše. Doma ho mám 3týdny. Je zdravý, papá s chutí… je jen hodně divoký.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Předně ti chci za něj poděkovat,že se ho tvoje rodina ujala.
Kočičáci,ti moji,když při hře přitvrdí,zároven ruku hryžou a zadníma nohama drápou,udělám jim,že ruka,tedy kořist,už to vzdala,znehybní,a oni už nemají zájem jí dál škubat.
Ale tvoje ruka není nejlepší hračka…
At jste oba zdraví a máte se rádi!

Další odpovědi
Miroslavst

Je jen hravý a využívá k tomu čím jej příroda obdařila jako lovce-tedy drápky a zoubky.

hanulka11

Než si zvykne na vás doma , jestliže byl ve volné přírodě toulal se tak musel občas vytasit zoubky a drápky aby přežil.
Uvidíte ,buďte na něj hodní a on bude taky a přijde se přitulit

anonym

kotátka to dělají,berou to jako hru a navíc se tím i cvičí a brání