Kwika13

Potrava pro křečka

Zajímá mě co všechno mohu dávat křečkovi. Křečka chovám už dost dlouho. Už mám třetího. Ale chtěla bych mu nějak jeho potravu rozšířit a zpestřit. Na internetu jsem hledala, ale mám strach, že to nejsou ověřené a kvalitní články. A proto bych potřebovala nějakého zkušeného chovatele, který má dobré a bohaté zkušenosti. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Džuls

Ahoj 🙂 Ja som mala dokopy 9 škrečkov a všetky sa mi dožili približne do 1,5 roka, niektoré aj do dvoch rokov a to som ich prikrmovala normálnou ľudskou stravou. Okrem potravy pre škrečkov som ich kŕmila syrom, čokoládou, salámkou, zeleninou aj ovocím. Nie však každý deň, len sem-tam akoby za odmenu malinký kúsoček niečoho dobrého. Skús, ak to neuškodilo mojim, nemalo by ani tvojím 🙂

Další odpovědi
dědapetr

POTRAVA http://www.mi­ama.estranky.cz/clan­ky/doporucene-krmivo-pro-krecky-a-kreciky/doporucene-krmivo-

Zdroj: http://member­s.chello.cz/hlo­davci/index.php?lng=cs&­id=4

Elile

Měla jsem už 5 křečků 3 z nich se mi dožili 1.5 ruku a ti 2 se dožili 2 let… Je to v genech jak se dlouho dožije, ale tak 2× do měsíce mu můžete dát ovesné vločky, ovoce a zeleninu ale POZOR ne rajčata! – ubírají jim vápník, a také né tu čokoládu… občas sem jim dala kousek syrového masa- kuřecího či vepřového… také mají rádi piškoty a listy pampelišky… :)