Avatar uživatele
Bob2

Poradíte mi prosím, jaké/které psí konzervy jsou nejkvalitnější?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

„Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně“

Tak jako člověk má jiné chuti, tak je to i se psy, malý, velký, či jde o doplněk ke granulím atd.

Pokud si nevíte rady, vpravo dole v odkazu se můžete zeptat přímo odborníků.

https://www.spo­kojenypes.cz/ma­sove-konzervy-a-kapsicky-pro-psy/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Glumům bych doporučil spíš konzervy lidské. 🙂

Jinak se orientuj dle ceny a složení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ano, sledujte složení a cenu.
Dcera kupuje marpíky (Marp). Jejich krmení, pamlsky a konzervy jsou kvalitní (plné masa, žádná šťáva, náhražky a „plnidla“). Celá je napěchovaná masem.
Ve zverimexu jsou často též šikovní a zkušení (chovatelé),
Přibývá pejsků, kteří nesnášejí konzervy s kuřecím masem (průjmy). Pro juniory je vhodná konzerva z jehněčího masa, údajně jsou snáze stravitelné.
Náš pupíček jr. se po nich může utloci :D. Mícháme i s granulemi,va­řenou rýží přidáváme někdy žloutek. Noc mnu chutná tvaroh, tvarůžky a zbožňuje zeleninu.
V krmivu je vhodné dávat pozor na obsah (druh( obilovin. Pšenice pejskům nesvědčí, přibývá intolerance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PankracXZ

http://www.fal­cokrmiva.com/www-kvalitapropsa-com/eshop/9-1-MASOVE-KONZERVY/96-2-PRO-PSY
Občas to sním i já, když mě přepadne hlad 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nejlepší jsou Polské, když někteří výrobci trochu ošidí konzervy pro dvounohé tvory, tak ty pro hafíky budou lepší anebo horší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Popkorny

My kupujeme krmivo pro našeho staršího pejska Brit, kupujeme přímo Brit Premium by Nature Senior S+M, jejich velkou výhodou je obsah půl pytle masa, obsahují také Oves a jiné přírodní suroviny, nejhlavnější je, že pejskovi opravdu chutnají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ferunka

jednoznačně Pet farm family,lepší neznám.Perfektní složení,ovšem cena je vyšší.Konzervy mají vše co od špičkových konzerv očekávám.

Upravil/a: Ferunka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

My teda konzervy nedáváme, dáváme jenom granulky, protože máme buldočka a ten jakmile dostane něco mimo, tak hned kajdí nebo zvrací, tak jsem ráda, že mu sedly granule od Slovakia Farma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Veojtelek

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s výplachem očí u pejska?

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Danielmileta

Náš pes měl asi půl roku výtok z očí a na doporučení veterináře jsme vyplachovali vetericynem na oči.

před 1842 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vejotelek

Jak dlouho jste vyplachovali ?

před 1841 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Já jsem vyplachovala asi týden roztokem pro výplach očí na zvířata https://www.ve­tericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi/1037-pripravek-pro-vyplach-oci-pro/.

před 1840 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek