Bob2

Poradíte mi prosím, jaké/které psí konzervy jsou nejkvalitnější?

Nejlepší odpověď
annas

„Složení je různé, existují konzervy se 100 % masa či různé kombinace se zeleninou, vnitřnostmi a podobně“

Tak jako člověk má jiné chuti, tak je to i se psy, malý, velký, či jde o doplněk ke granulím atd.

Pokud si nevíte rady, vpravo dole v odkazu se můžete zeptat přímo odborníků.

https://www.spo­kojenypes.cz/ma­sove-konzervy-a-kapsicky-pro-psy/

Další odpovědi
autacek

Glumům bych doporučil spíš konzervy lidské. 🙂

Jinak se orientuj dle ceny a složení.

da ny

Ano, sledujte složení a cenu.
Dcera kupuje marpíky (Marp). Jejich krmení, pamlsky a konzervy jsou kvalitní (plné masa, žádná šťáva, náhražky a „plnidla“). Celá je napěchovaná masem.
Ve zverimexu jsou často též šikovní a zkušení (chovatelé),
Přibývá pejsků, kteří nesnášejí konzervy s kuřecím masem (průjmy). Pro juniory je vhodná konzerva z jehněčího masa, údajně jsou snáze stravitelné.
Náš pupíček jr. se po nich může utloci :D. Mícháme i s granulemi,va­řenou rýží přidáváme někdy žloutek. Noc mnu chutná tvaroh, tvarůžky a zbožňuje zeleninu.
V krmivu je vhodné dávat pozor na obsah (druh( obilovin. Pšenice pejskům nesvědčí, přibývá intolerance.

PankracXZ

http://www.fal­cokrmiva.com/www-kvalitapropsa-com/eshop/9-1-MASOVE-KONZERVY/96-2-PRO-PSY
Občas to sním i já, když mě přepadne hlad 😁

Kryšpín

Nejlepší jsou Polské, když někteří výrobci trochu ošidí konzervy pro dvounohé tvory, tak ty pro hafíky budou lepší anebo horší

Popkorny

My kupujeme krmivo pro našeho staršího pejska Brit, kupujeme přímo Brit Premium by Nature Senior S+M, jejich velkou výhodou je obsah půl pytle masa, obsahují také Oves a jiné přírodní suroviny, nejhlavnější je, že pejskovi opravdu chutnají.

Ferunka

jednoznačně Pet farm family,lepší neznám.Perfektní složení,ovšem cena je vyšší.Konzervy mají vše co od špičkových konzerv očekávám.

JarkaHor

My teda konzervy nedáváme, dáváme jenom granulky, protože máme buldočka a ten jakmile dostane něco mimo, tak hned kajdí nebo zvrací, tak jsem ráda, že mu sedly granule od Slovakia Farma.

Veojtelek

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s výplachem očí u pejska?

Danielmileta

Náš pes měl asi půl roku výtok z očí a na doporučení veterináře jsme vyplachovali vetericynem na oči.

Vejotelek

Jak dlouho jste vyplachovali ?

Petrovskalui

Já jsem vyplachovala asi týden roztokem pro výplach očí na zvířata https://www.ve­tericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi/1037-pripravek-pro-vyplach-oci-pro/.