Martinakal

Můžete mi prosím poradit někdo s výběrem kvalitní konzervy pro mého psa?

Odpovědi
Kryšpín

Žádná

Drap

Pokud chceš krmit psa kvalitně, kup mu maso a vnitřnosti.

zjentek

Třeba Topstein.

Edison

Lepší je plechová. Ta udrží kvalitu obsahu mnohem dýl, než třeba papírová.

Broukk

Opravdu kulinářský zážitek pro vašeho psa jsou konzervy se 70% obsahem masa Brit, náš pes je zbožňuje, a já mu rád udělám radost.

Ferunka

Nejkvalitnější konzervy isou Pet farm family,spoustu masa,bylinky,čer­vená řepa a jiné. Lepší skutečně neznám. jsou drahépro moji 10ti kilovou holčičku měsíčně zhruba 1700 kč. včetně granulí. kupuji Taste jehněčí. Granule přidám trošku na konzervu,protože jinak by mě jídlo vyšlo asi na 3 tisíce,to už bych asi měla co dělat. Jedna dobrá rada,tam kde je napsáno obiloviny a vedlejší živoč. produkty od takových konzerv utečte a zahodte. Občas hlavně o víkendu uvařím,třeba rybu podusím na másle,přidám nastrouh.mrkvič­ku,také podusím a k tomu trošku vařené rýže. Vyhněte se pangasu!!! Žije v asijských vodách a ty jsou velmi znečištěné.Dbám na stravu,mám prvního pejska asnažím se,aby měla fakt to nej.Vidím,jak prospívá,je štastná a má krásnou srst.Někdo tady psal Topstein,ano taky kupuju,ale jen kuře v plechu,jsou tam i kosti,to vybírám,bojím se,aby ji nějaká nezaskočila,ale protože je to jen maso bez ničeho není vhodné krmit tím dlouhodobě. Opět přidám pár granulí a třeba několik umytých čerstvých borůvek.

anonym

Použijte srovnání a hodnocení, které dělali v pořadu A DOST https://www.stre­am.cz/adost/10030066-psi-zradlo-co-je-odpad-za-velke-penize-a-cim-zvire-rozhodne-nekrmit hodnotili je podle skutečného obsahu ne jen podle toho jak se komu zdá dobrá značka nebo podle toho co píšou na obale, skutečně ten obsah analyzovali.

Modralka

Náš pes prospívá po konzervách https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?bran­d=6757-brit-mono-protein&produc­tType=6798-konzervy je tam vždy 100% jednoho druhu masa a strašně mu chutnají. Má citlivé zažívání a kolikrát se z konzervy po… a mohla jsem uklízet celý byt… Po těchto je v pohodě a buď dám samotný nebo s granulkama

Kristuška

Dala jsem na vaše doporučení a koupila tu konzervu od Brit. Mám staršího pudlíka a bývá mu po konzervách špatně. Ale když je to vhodný pro citlivý zažívání, tak zkusím a dám pak vědět… Držte palce

Tak můžu říct, že konzerva fakt super, hovňous jak má být a náš Setík spokojenej jak dlouho nebyl. Díky díky

Karlos69

Od Britu mám vyzkoušený skoro všechny konzervy a supr.