Avatar uživatele
Martinakal

Můžete mi prosím poradit někdo s výběrem kvalitní konzervy pro mého psa?

Zajímavá 0 před 1876 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kryšpín

Žádná

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud chceš krmit psa kvalitně, kup mu maso a vnitřnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Třeba Topstein.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Lepší je plechová. Ta udrží kvalitu obsahu mnohem dýl, než třeba papírová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Opravdu kulinářský zážitek pro vašeho psa jsou konzervy se 70% obsahem masa Brit, náš pes je zbožňuje, a já mu rád udělám radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ferunka

Nejkvalitnější konzervy isou Pet farm family,spoustu masa,bylinky,čer­vená řepa a jiné. Lepší skutečně neznám. jsou drahépro moji 10ti kilovou holčičku měsíčně zhruba 1700 kč. včetně granulí. kupuji Taste jehněčí. Granule přidám trošku na konzervu,protože jinak by mě jídlo vyšlo asi na 3 tisíce,to už bych asi měla co dělat. Jedna dobrá rada,tam kde je napsáno obiloviny a vedlejší živoč. produkty od takových konzerv utečte a zahodte. Občas hlavně o víkendu uvařím,třeba rybu podusím na másle,přidám nastrouh.mrkvič­ku,také podusím a k tomu trošku vařené rýže. Vyhněte se pangasu!!! Žije v asijských vodách a ty jsou velmi znečištěné.Dbám na stravu,mám prvního pejska asnažím se,aby měla fakt to nej.Vidím,jak prospívá,je štastná a má krásnou srst.Někdo tady psal Topstein,ano taky kupuju,ale jen kuře v plechu,jsou tam i kosti,to vybírám,bojím se,aby ji nějaká nezaskočila,ale protože je to jen maso bez ničeho není vhodné krmit tím dlouhodobě. Opět přidám pár granulí a třeba několik umytých čerstvých borůvek.

Upravil/a: Ferunka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Použijte srovnání a hodnocení, které dělali v pořadu A DOST https://www.stre­am.cz/adost/10030066-psi-zradlo-co-je-odpad-za-velke-penize-a-cim-zvire-rozhodne-nekrmit hodnotili je podle skutečného obsahu ne jen podle toho jak se komu zdá dobrá značka nebo podle toho co píšou na obale, skutečně ten obsah analyzovali.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Modralka

Náš pes prospívá po konzervách https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?bran­d=6757-brit-mono-protein&produc­tType=6798-konzervy je tam vždy 100% jednoho druhu masa a strašně mu chutnají. Má citlivé zažívání a kolikrát se z konzervy po… a mohla jsem uklízet celý byt… Po těchto je v pohodě a buď dám samotný nebo s granulkama

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kristuška

Dala jsem na vaše doporučení a koupila tu konzervu od Brit. Mám staršího pudlíka a bývá mu po konzervách špatně. Ale když je to vhodný pro citlivý zažívání, tak zkusím a dám pak vědět… Držte palce

Tak můžu říct, že konzerva fakt super, hovňous jak má být a náš Setík spokojenej jak dlouho nebyl. Díky díky

Upravil/a: Kristuška

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karlos69

Od Britu mám vyzkoušený skoro všechny konzervy a supr.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek