ZuLeona

Granule pro citlivé zažívání psa

Zdravím, náš buldoček má hodně citlivé zažívání – jaké granule by mu mohly sedět, poradíte?

Odpovědi
elkon

To vám přesně řekne váš veterinář, který psa zná.

LenkaHaj

Nám se osvědčily granule bez obilovin – jsou pro psa lépe stravitelné a nedráždí zažívání. Doporučím značku Marp.

AlicBednarik

Taky se nám tato značka bez obilovin osvědčila. Krmivo je prostě lépe stravitelné a nezatěžuje zažívání. Navíc má náš pes i krásnou a lesklou srst.

Norka95

Dobrý den, my vsadili na granulky s označením Sensitive – ty jsem zkoušela od více značek a když jsou zaměřená pro malá plemena s citlivým zažíváním, tak to bylo vždy v pohodě. A pejskovi občas přilepším konzervou, kterou do granulek zamíchám – nejlépe taková, která má vysoký podíl masa a je opravdu šťavnatá a ne tuhá. Když je v ní obsažena i trocha rýže nebo zeleninka, tak to je nejlepší. :)

AlicBednarik

Tady máte odkaz přímo na krmivo, které objednávám já www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-dospele-psy/marp-holistic-lamb-jehneci-bez-obilovin-17kg-pamlsky-zdarma

ZuLeona

Moc všem děkuji za komentáře – poradíte ještě kde toto krmivo objednat?