Avatar uživatele
Ivetamrz

Granule a konzervy – Které jsou opravdu kvalitní?

Můžete mi prosím poradit, které granule a konzervy jsou opravdu kvalitní, a hlavně vhodné ke krmení štěněte?

Zajímavá 0 před 1652 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Opravdu kvaltní? To je věc názoru. Obecně mohu doporučit ND.
Někdo doporučuje BARF.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fantassia

Nám byly pro štěňátka (mini plemeno) doporučeny granule Brit Care a celkem spokojenost, rostla jako z vody a teď už jsou to dospělí jedinci a neměli jsme u nich žádný problém :)))) Samozřejmě jsme za velkou výhodu považovali přijatelnou cenu, ikdyž toho prcci nesnědli moc 😁 Ale svůj účel – tedy zdravý růst – splnily bez výhrad :))))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ivagotovkaa

Kvalitních granulí je víc, obecně by jste měla pro svého miláčka vybírat granule i konzervy, které obsahují největší podíl masa. Jinak náš pes teď měl rozhozené zažívání, tak jsem mu začala dávat konzervy, které obsahují jen jeden protein, aby se mu to lépe trávilo.

před 1652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivetamrz

Tak to bych přesně něco takového chtěla, abych mu kupovala granule s největším podílem masa, dokážete mi prosím poradit, na které bych se přímo měla dívat?

před 1650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Jestli chcete pro svého psa opravdu kvalitní granule, tak se podívejte na složení granulí https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?pro­ductType=65-granule , dělají je z čerstvého masa, a hlavně používají jen přírodní zdroje.

před 1649 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek