Ivetamrz

Granule a konzervy – Které jsou opravdu kvalitní?

Můžete mi prosím poradit, které granule a konzervy jsou opravdu kvalitní, a hlavně vhodné ke krmení štěněte?

Odpovědi
nyjono

Opravdu kvaltní? To je věc názoru. Obecně mohu doporučit ND.
Někdo doporučuje BARF.

Fantassia

Nám byly pro štěňátka (mini plemeno) doporučeny granule Brit Care a celkem spokojenost, rostla jako z vody a teď už jsou to dospělí jedinci a neměli jsme u nich žádný problém :)))) Samozřejmě jsme za velkou výhodu považovali přijatelnou cenu, ikdyž toho prcci nesnědli moc 😁 Ale svůj účel – tedy zdravý růst – splnily bez výhrad :))))

Ivagotovkaa

Kvalitních granulí je víc, obecně by jste měla pro svého miláčka vybírat granule i konzervy, které obsahují největší podíl masa. Jinak náš pes teď měl rozhozené zažívání, tak jsem mu začala dávat konzervy, které obsahují jen jeden protein, aby se mu to lépe trávilo.

Ivetamrz

Tak to bych přesně něco takového chtěla, abych mu kupovala granule s největším podílem masa, dokážete mi prosím poradit, na které bych se přímo měla dívat?

Petrovskalui

Jestli chcete pro svého psa opravdu kvalitní granule, tak se podívejte na složení granulí https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?pro­ductType=65-granule , dělají je z čerstvého masa, a hlavně používají jen přírodní zdroje.