lukas.lukas

Pes nechce jíst granule, co mu mám dát ?

Můj pes nechce jíst granule, co mu mám dát ze stravy kterou jim já ?
Mockrát děkuji.
Doplňuji:
Ale on uz od vcerejska nechce nic jist.. :(

Nejlepší odpověď
anonym

Nevíme o jak starého ani o jak velkého psa se jedná. Pokud jde o dospělého psa, nebude mu vadit 1–2 dny na vytrávení. Nevím ani čím se stravujete vy, takže nejde doporučit, co z vašeho jídelníčku lze psovi předložit. Jestliže dospělý pes odmítá obvyklou stravu a nemá žádné potíže, jako např. zvracení nebo průjem není několikadenní nechutenství žádný problém.

Další odpovědi
sevos

Nic nech ho vytrávit.

honza19hk

Třeba nemá hlad.Z lidské stravy mu nic nedávej.Pes musí žrát granule,jakmile si zvyjne na tvoji stravu akorát ztloustne a také mu nedělá dobře.
Uvidíš,že až bude mít hlad tak ty granule sežere.

BANAN93

uvař mu kolínka a přidej konzervu – můj občas taky nechce granule, ale spíš je to tím, že když ho vezmu proběhnout, tak pak žere dobře

anonym

šunku, svíčkovou, řízek on si vybere

Adula.57

Náš pes je taky nechce íst, a tak mu ty granule zalijeme trochu horkou až vařící vodou, přidáme housku a salám. Místo salámu mu tam někdy dáváme konzervy nebo mu teď kupujeme sáčky pedigree to mu zavoní a dostane na to chuť. Dejte mu to až to trochu vychladne, ale ať je to teplý.
Doplňuji:
Bedy má pravdu, takovéhle hranule jsou hodně špatné, náš pes kvůli nim zemřel. Proto teď na granulích nešetříme a kupujeme Purinu. Tuhle značku nám poradila veterinářka.

Bedy

Granule jaké zančky? Nejhorší granule jsou Pedigree, jsou minimálně výživné a jsou hrozně slané. Prý dokonce obsahují i návykové látky, nevím..
Pokud chcete kvalitní granule, kupte mu granule značky Brit, jsou české, jsou výživné a našemu psovi chutnají i samotné.
Pokud by se Vám Brit zdály drahé, doporučím Friskies, které docela ujdou…
Dokonce i některé levné granule jsou docela dobré.
Ale určitě se vyvarujte těm Pedigree a kočkám nedávejte Whiskas – je to to samé…prostě slané, s malou výživovou hodnotou…

samicek333

Může to být i háravou fenou, náš pes většinou kvůli fenám nežere hodně dlouho

adulinka202

tak mu dej salam vysočinu.nebo maso

Vercule

Taky s tím teď máme problém, tak nevím jestli ho nechat vyhladovět nebo koupit jiné?

SarrahParker

Určitě zkusit koupit jiné. Možná by nebylo od věci zkusit ty co má Slovakia Farma ty lisované. Zkus kouknout co mají a nebo třeba ta příchuť svatomartinské husy, ty voní i nám ty granule, fakt se jim to povedlo https://www.kra­lovstvikrmiv.cz/se­arch?phrase=slo­vakia%20farma

Cizecek.M

Hele, asi bych zkusila změnit značku… Nebude to tím, že nechce granule, jen tím, že nechce ty, co mu dáváte… Jaké jste mu kupovali?

Dominno

co nějaké Britky, at už Fresh či Care, oboje jsou skvělým a chutným krmivem pro psy, náš s nimi neměl nikdy problém(kupuji je vcelku za levný peníz v Happytails pravidelně)