chachar1922

Jak dlouho mi vydrží otevřená psí konzerva?

Samozřejmě v lednici, nebo na chladném místě. Vydrží mi třeba až tři dny? Děkuji za odpověď.

Pumíku píšu otevřená :)

ReHu děkuji, taky si myslím. Tak to tedy na druhý den pažravka sní. A ten můj sežere právě všecko. Už si rozebral i boudu včetně vaty mezi dřevem, to bylo veselo.

Nejlepší odpověď
ReHu

2 dny jo, ale to je asi max.
3 dny jsou už na hraně, ale psi mají jiný trávení než lidi.
Když vidím, co někdy vyhrabou a jak jim chutná …

Další odpovědi
anonym

Konzerva je konzerva a ta vydrží podle me i 3 roky, teda pokuď není nijak samozřejmě načatá, ale stále uzavřená- konzervována.