jirka F

Pokud věříte na další život, kým byste si přáli v dalším životě být?

U sebe bych to asi viděl takhle -Pokud bych se narodil se stejnou povahou, schopnostmi a v totožném prostředí a se srovnatelnou atraktivitou, tak by pro mne asi bylo výhodnější být holkou. Žít bych mohl v dnešní době stejně a měl bych větší šanci na partnerský život podle mně.

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že jsem nikdy nepřemýšlela. Spíš se mně zdá, že s některými jedinci jako bych se setkal v minulostí.

Když zemřu a moje duše se schová podle Platona za keřík, nedovím se, „kam skočí“, nebo čí duše „skočí do mé“.

Jan Neruda byl rád , čím vším byl na božím světě. Takže uvádím s nadsázkou, „vším“, čím budu v dalším životě, tím budu ráda. Snad to nebude „duše“ nějakého zlého člověka, kterých je i zde dost.

Další odpovědi
led

Je jednoduché, aj ťažké súčasne vybrať si prežiť život, ktorý poznáte. Viete, čo bude nasledovať a budete sa snažiť zmeniť budúcnosť. Ale, skúste si nájsť heslo: „motýli efekt“ a dozviete sa, že váš pokus o zmenu života v minulosti môže byť príčinou, že sa nemusíte narodiť.
A život v búdúcnosti? Chcete byť ako Hibernatus (film s L.Funesom) zobudiť sa o 50 rokov?
Ale skúste prežívať život pre vás neznámy, keď neviete, čo bude nasledovať každá minúta, sekunda, ktorá príde, je nová a svoj starý život na odpovedi.cz si nepamätáte.

Kepler

Já na něj nevěřím, ale když už, tak bych chtěl být opět sebou. To za podmínky, že bych si pamatoval vše z předchozího života a tak bych nedělal znovu stejné chyby, podle hesla „znova a lépe“. Jenže reinkarnáti si prý z předchozího života nepamatují nic, takže by mi to bylo jedno.

Ametyst

To je hezká otázka na vybuzení fantazie. Chtěla bych být třeba automobilovým závodníkem a testovat auta s někým jako je Jeremy Clarkson.

paul1

Tak trošku na reinkarnaci věřím a čím bych chtěl v příštím životě být? Nevím, ale vím, čím, resp. kým bych být nechtěl.

Nassin

Já netoužím, abych se převtělil do jiné osoby a žil tak jiný, další život, ale stačilo by mi jedna noc být dívkou/ženou, a ráno se slastně podíval na varhánky na prstech.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kepler „Jenže reinkarnáti si prý z předchozího života nepamatují nic,“ to je síce pravda, pokiaľ sa to o nich neprevalí. Chcete snaď povedať, že spisovatelia si svoje príbehy z minulosti vymýšľajú? Prirodzene pokiaľ „umelecky“ nepresunú súčasnosť do minulosti. Prirodzene, my cestovatelia časom tú minulosť i budúcnosť vidíme reálne, ehmm, tak akosi vo svojich spomienkach z ciest.