jirka F

Po kolika pivech máte dost?

Že už se s vámi točí svět.

zdroj obrázku: pixabay

Mně stačí 3 piva.

Nejlepší odpověď
Drap

e) jiná možnost(doplňte v komentáři)

Taková situace nemůže nastat. Nepiji pivo.

Další odpovědi
Rokio

d) nepiju pivo ani jiný alkohol

Jsem zapřísáhlý abstinent.

zbyndo

b) po více než 5 pivech

Rád by som odpovedal ako Rokio, a vážne premýšľam úplne skončiť aj s pivom, iný alkohol ani neoliznem, bolo by mi moc zle. To pivko si dávam koli ukludneniu, a tých 5 za deň je ešte ako tak, ak ich je viac, napr. 9,už mi býva blbo. Aši som vo fáze, kedy dokážem ani jedno, no po tom jednom už nedokážem brzdiť. Klasický alkoholik, takže zato ta moja úvaha o úplnej abstinencii. Myslím, že by som to mohol zvládnuť, keďže som len, a zásadne len pri pive

supersonny11

e) jiná možnost(doplňte v komentáři)

Vydržím 10 panáků vodky či morgana, víc už bývá nad mé síly. Kolik to je na přepočet na piva, netuším. Přepivovaný jsem snad nikdy nebyl, cucám to pomalu. Od tvrdého a piva jsme ale s přáteli přešli na víno.

Kelt

e) jiná možnost(doplňte v komentáři)

Ne, že bych nepil pivo, ale do hospody jdu zřídka a dám si jedno nebo dvě piva. Letos jsem už svůj limit vyčerpal. Jednou jsem udělal asi 15 piv za jeden den, spojenou s cestováním. Pokud bych měl sponzora, tak bych pár piv udělal.

quentos

b) po více než 5 pivech

Cca po 6, ale zkusil jsem to jen jednou a stačilo.

nyjono

e) jiná možnost(doplňte v komentáři)

Tak je přemítám, jaké pivo zvolit. Je v nich celkem slušný rozdíl.
Přesto dávám přednost vínu.

Boy 13

e) jiná možnost(doplňte v komentáři)

Stačí mi jedno pivo a mám dost.

Justin1

a) po 3-4 pivech

Tak si to pamatuji z doby před epidemií, kdy jsem ještě chodil do hospody. V hospodě jsem byl naposled v únoru, od té doby piju pivo jenom doma a nedávám si víc než jedno pivo za den.

Medulka.013

d) nepiju pivo ani jiný alkohol

Nepiji ani nealkoholické pivo a do hospody si zajdu jednou za čas na točenou kofolu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.