Máte rádi caffé frape?

Máte toto kafíčko rádi?
Já osobně kafe nepiju,raději pivko,ale dost lidí si v tomto kafíčku lebedí.
Jak jste na tom vy?
Je to vaše oblíbení letní kafčo?
Díky za koment.
http://www.re­cepty.cz/recep­t/caffe-frape-11339

Nejlepší odpověď
iceT

Mám,hlavně když je vedro.
Trochu vody,2 lžičky kávy a 2 lžičky cukru protřepu ve šroubovací sklenici s trochou ledu,naliju do dvou sklenic a doplním mlíkem.Mám-li zmrzlinu,dám zmrzlinu a led.Mňamka.

Další odpovědi
anonym

Já kávu moc nemusím, ale když už, tak si ji sama namelu a v džezvě nechám dvakrát projít varem, to je pak pořádný kafe, ale tak dvakrát do měsíce.

hanny 2

Já ne,je to na mě moc sladký.Piju normální instantní kávu – např.Nescafé Gold + Nescafé Gold Crema – míchám si to kvůli bohaté pěně.
V restauraci větší presso.
Ale na žízeň v tom letním vedru mám ráda nealkoholické pivo.

ReHu

Jj. V létěje super. Ale ne všude si na ní pochutnám. Ne všude ji umí chutně připravit.