Dáváte přednost pivu, či vínu?

Nejlepší odpověď
zbyndo

Podľa skúseností sú pivari, a vinári. Ja som vášnivý pivar, víno vôbec nepijem, nerobí mi dobre. V mladosti som si dal v priemere denne 15 pivečiek, v priemere zato, že boli dní, keď som šoféroval, a ďalej v práci bol alkohol tabu.

Další odpovědi
quentos

Pivu. Víno si občas dám rád taky, ale oběd bez piva, to není vono.

Ametyst

V létě pivu, v zimě vínu. Žiji v souladu s přírodou. 🙂

Rokio

Ani jednomu. Jsem abstinent.

Kepler

Jak kdy. Nejvíc ale upřednostňuju vodku s džusem.

Drap

Nepiji ani pivo ani víno.

elkon

Záleží kdy, na žízeň, nebo k jídlu pivo a ve společnosti, podle situace víno.

df

Mám rád oboje. Kolem sedme večer si dám 1.5–2 dcl vína, k tomu mám sýr, nebo sušené maso, a zelené olivy a slané tyčinky a po osmé se najím, dám si 2 piva a jdu na kutě.

Víno piju zásadně červené a suché. Kupují v Lidlu buď argentinské, nebo chilské, oboje pochází z oblasti And.

nada 5

vinu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Zbyndo: Opravdu 15, slovy patnáct? No servus.:-)))

jáára

To je jen menší posezení…