aliendrone

Jaký cider (značka, příchuť) máte nejradši/ je podle vás nejlepší?

Zjentek mne inspiroval a protože poslední dobou na ciderch DOST ujíždím (v lednici mám Prazdroj už od léta a ne a ne ho vylemtat, protože „musím napřed zničit“ neustále doplňované cidery), každý týden vychrupnu alespoň 5 plechovek/lahví (i když bych neměl) a chutná mi čím dál tím více!!! Osobně mi je značka celkem fuk, příchuť ale ne, mám nejraději čisté jablko, tedy bez příchutě. Holky dle mého pozorování nejraději Kingswood Honey (na mě už moc sladké) – a JAK JSTE NA TOM VY? (Je to „kontrolní otázka“ – co kdyby mně něco uniklo, že? ;) :D)

Nejlepší odpověď
autacek

Fuj, je to hnus!

Další odpovědi
Pajena

Frisco

Frisco , Lesní plody nebo lemongras

Klaproth

Jiná odpověď

Ještě jsem to neochutnal. Piju pouze čepované pivo a v naší hospodě tyhle módní záležitosti nečepují.

Kepler

Jiná odpověď

Ještě mě nenapadlo si to koupit. Já piju hlavně tonic.

Emefej

Jiná odpověď

Nevím, ještě jsem nepocítil nutkání okusit tento mok. Mě stačí pivo.

Mc Merkurion

Fuj, je to hnus!

… !!! …