Mravenec

Platí úsloví: ”Kdo má na BMW, má i na opravy?”

Copak je dneska nová škodovka za milion levnější než průměrné BMW? A platí toto úsloví i na mého 16 let starého bavoráka?

Za námět na otázku děkuji Elkonovi.: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-asi-stoji-oprava-stahovacky-zadniho-leveho-okna-u-vozidla-bmw-x3-3-0-2006-motorek-bezi-ale-okno-nejede-nahoru

Nejlepší odpověď
elkon

Platí to na všechny drahé vozy. Jaký by mělo smysl, dát všechny našetřené peníze za auto a pak nemít na opravu. Takže jedině „balíkář“ si může dovolit drahé auto v klidu, protože pouze odsypal z „kasičky“ a ani nepoznal, že mu nějaké kačky ubyly. Samozřejmě, že u staré „šunky“ to platí také, čím starší auto, tím více oprav a za víc peněz.

Další odpovědi
df

Kdo má BMW, je frajer. Kdo má Mercedesa, je pán. Ale musí to být nejnovější model. Ne nějaká stará kraksna

Drap

Neplatí.

zjentek

Ano mám baffko za 30 litrů a do tunningu jsem už vesral zatím čtvrt baňky uvidíme jak poběží když ještě cosi málo přicmrndnu!

Df a kdo má Audi je co???

cochee

Kdo má BMW frajer, kdo má Mercedes pán – zajímavé kategorie, a jak bys kategorizoval lidi s Bugatti, Koenigsegg nebo McLaren? Páni a frajeři zdá se s holými ř..ěmi…