Mravenec

Kolik asi stojí oprava stahovačky zadního levého okna u vozidla BMW X3 (3.0 2006)? Motorek běží, ale okno nejede nahoru.

To je pech, člověk přijede z rachoty a rozšvihá se mu okno. Motůrek je slyšel, ale okno nejezdí. Takže zřejmě praskla ta nosná lanka. Kolik asi stojí oprava?

Odpovědi
elkon

Zeptej se v servisu. Kdo má na BMW, má i na opravy.

Mravenec

Elkone to už dnes dávno neplatí. Bavoráci jsou ve stejné cenové kategorii jako nové škodovky. 😉
A myslím, že můj 16 let starý bavorák není známkou bohatství…

zjentek

Hmmm… no já mám škodillac a raději bych tedy toho bavoráka, kdybych si mohl vybírat 🤷‍♂️