Tíšek99

Platí se za darování krve?

jako jestli oni zaplatí vám.

Odpovědi
hanulka11

zde si vše přečti http://www.tran­sfuznistanice­.cz/podminky-darovani-krve

já bych za krev peníze nevzala – neboť nevím ,kdy sama ji budu potřebovat – ale někdo si tím přivydělá – pokud splníš všechna kriteria budiž
Doplňuji:
Bezpříspěvkový dárce má také možnost snížení základu daně při ročním zúčtování o 2000 Kč za každý odběr. Jako o odměně se dá hovořit i o bezplatném občerstvení po odběru, malých pozornostech v podobě např. potravinových doplňků či náhrada přímých cestovních nákladů.

Lukasy

Ne, jen za určity počet darovani pak jsou ruzne vyhody jkao slevy na předplatne na mhd, a nějake dalši věci.