JežíšKristus

Byli jste někdy bezplatně darovat krev?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nedaroval jsem, protože darovat krev nemohu (zdravotní důvody)

Užívám psychiatrické léky.

Další odpovědi
Arne1

Nedaroval jsem, protože darovat krev nemohu (zdravotní důvody)

Kdysi mi praktický lékažř řekl, že mám nějaké divné výsledky jaterních testů a že bych neměl zkoušet darovat krev. Tak jsem se toho držel … a teď to chtít ověřit už nemá smysl

Emefej

Ano

Darovával jsem celý život (přes 70 odběrů), nyní už nedávám.

Dochy

Nedaroval jsem, protože darovat krev nemohu (zdravotní důvody)

aliendrone

Ano

Jsem držitel stříbrné Jánského plakety, heč! V kádrovém posudku se to hezky vyjímalo (kdybys mě podezíral z altruismu). ;) :D :D

Ovšem dnes mám s dárcovstvím utrum (včetně plazmy a kost. dřeně). To víš, temporální degradace organismu v důsledku zvoleného životního způsobu… :(

Lgee

Ne, a aktuálně to ani nemám v plánu

Nemám to v plánu nikdy

Marty Koller

Ne, ale plánuji to

Ne plánuji to

dubraro

Ano

Jednou v životě, na vojně.