Lgee

Platí právo silnějšího?

Pokud stát vytvoří zákon v rozporu s mezinárodním právem tak může platit, pokud je stát silnější?

PS: A může se to týkat jakékoliv MS ?

Odpovědi
AlfonzSP

Ano, napr. lze provest humanitarni bombardobvani – intervenci v Kosovu kvuli porusovani lid.prav Albancu. Proc ? Protoze stoji proti sobe slabe Srbsko a silne USA, podporene Evropou a NATEM. Nelze udelat totez v Tibetu, kdyz proti Vam stoji supervelmoc – Cina. Nelze to udelat proti USA (porusovani prav indianu, cernochu, pristehovalych Mexicanu).

plebs

Tak nejprve provede Evropská Komise bu bu bububu a začne oznamovat že nebudou dotace.

da ny

https://www.kur­zy.cz/tema/4905809­.html

zjentek

Mělo by, neb bez něj vzniká zvláštní paradox: Současné právo bohatšího umožňuje přístup k moci příliš slabým, neschopným být skutečně mocnými.

Jednou se to provalí a jediní, kdo se pak nebudou divit ničemu, budou ti skutečně silní a zdatní. Moc následně spočine na jejich bedrech a na Zemi zavládne mír. Bohatým, literátům a snílkům pak budou zapovězeny charty a podobné spolky, aby Zemi znovu neuvrhly do chaosu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Plebs – Eu není MP.

Lgee

Plebs – neplet sem furt tu unii..