annas

Přeběhne-li vám přes cestu černá kočka, buďte v klidu. Je-li to bílý slon, počkejte, až vystřízlivíte. Jak radu chápat?

Jde o Murrpyho zákon, který je určen řidičům. Je to užitečná rada, nebo jen „vtipkování“?

Upraveno dle tajenky křížovky z přílohy Auto MF Dnes z 21. 9. 2021

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/ko%c4%8d­ka-%c4%8dern%c3%a1-kitty-ch%c5%afze-fotografie-164917/

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že je to rada velmi užitečná a nejen pro řidiče, ale pro všechny účastníky silničního provozu. Bílý slon je velmi nezvyklé zvíře. Vidět ho na silnici, znamená že neni něco v pořádku a že problém bude na naší straně. Běžně se nám to stát nemůže, pouze při silné opilosti, nebo po požití nějaké drogy, když už máme halucinace.

Další odpovědi
JežíšKristus

Pokud černá kočka přeběhne dvakrát po sobě, jste v Matrixu.