mosoj

Pijete Coca Colu ?

http://www.flix­xy.com/coca-cola-rust-removal.htm

Nejlepší odpověď
www

Nepiji.
Co je a není pravda o Cole je ve zdroji.

Zdroj: ona.idnes.cz/pravda-a-myty-o-coca-cole-minci-ani-zuby-nerozpusti-f81-/zdravi.aspx?c=A071018­_171708_zdravi_bad

Další odpovědi
RyuzakiKate

Originální Coca-Cola neobsahuje náhradní sladidlo aspartam, ani konzervant benzoan sodný. To se přidává jedině do těch nápojů, které se ji snaží nahradit nebo edice „Light“, „Zero“ a podobně. Kyselina fosforečná je velice důležitá kyselina, vždyť je to jeden ze základních stavebních kamenů DNA! A cukr je rovněž důležitý, ale samozřejmě se to s ním nesmí přehánět. Na břichabol je výborná, my ji teda nekupujem, ani ji moc nepiju, protože je to na mě moc sladký…

Emefej

Nepiju.

marci1

Zásadně ne. Nejen že obsahuje kyselinu fosforečnou, která vyplavuje vápník z těla, ale také benzoan sodný, který má tendenci poškozovat DNA. A to už nemluvím o cukru, kofeinu, případně aspartamu ( škodlivé sladidlo ). Když vidím děti, které si kupují coca-colu, tak mi to nedělá moc dobře ( rostou a potřebují vápník k růstu a pevnosti kostí ). Trenéři dětí, které sportují, jim zakazují pít coca-colu, ale rodiče jim ji bohužel kupují. ☹

Zdroj: http://www.cez-okno.net/clanok/a­nalyzy/co-sa-udeje-vo-vasom-tele-v-priebehu-hodiny-od-vypitia-coca-coly

LuK4S3k CZ

Už ne

KalonCZ

K videu – Coca Cola obsahuje kyselinu fosforečnou, není tedy vyloučeno, že bude se rzí reagovat.

Ano, piji Coca Colu, ale pouze v omezeném množství.

anonym

Co to je ?

Kolmon

Colu piju jen když je mi špatně od žaludku, jinak se podívej na složení čističe na záchod. Ano je tam ta samá kyseli fosforečná, kterou pijeme v cole (jen doufám, že v cole je jí mnohem míň).

luckáá

Jen tu pravou Coca Colu a jen občas.

vivatisCZ

Nepiji a docela mi vadí, že když jsem u kamaráda na návštěvě tak se mně vždycky ptají jestli chci Coca Colu. Nechápu asi to berou jako, že jsem dítě a že musím pít colu.

melanie

Občas

Andre5000

Velmi občas.

oli85

Ani nahodou,ani dite