Avatar uživatele
mosoj

Pijete Coca Colu ?

http://www.flix­xy.com/coca-cola-rust-removal.htm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 3871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nepiji.
Co je a není pravda o Cole je ve zdroji.

Zdroj: ona.idnes.cz/pravda-a-myty-o-coca-cole-minci-ani-zuby-nerozpusti-f81-/zdravi.aspx?c=A071018­_171708_zdravi_bad

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Originální Coca-Cola neobsahuje náhradní sladidlo aspartam, ani konzervant benzoan sodný. To se přidává jedině do těch nápojů, které se ji snaží nahradit nebo edice „Light“, „Zero“ a podobně. Kyselina fosforečná je velice důležitá kyselina, vždyť je to jeden ze základních stavebních kamenů DNA! A cukr je rovněž důležitý, ale samozřejmě se to s ním nesmí přehánět. Na břichabol je výborná, my ji teda nekupujem, ani ji moc nepiju, protože je to na mě moc sladký…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nepiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zásadně ne. Nejen že obsahuje kyselinu fosforečnou, která vyplavuje vápník z těla, ale také benzoan sodný, který má tendenci poškozovat DNA. A to už nemluvím o cukru, kofeinu, případně aspartamu ( škodlivé sladidlo ). Když vidím děti, které si kupují coca-colu, tak mi to nedělá moc dobře ( rostou a potřebují vápník k růstu a pevnosti kostí ). Trenéři dětí, které sportují, jim zakazují pít coca-colu, ale rodiče jim ji bohužel kupují. ☹

Zdroj: http://www.cez-okno.net/clanok/a­nalyzy/co-sa-udeje-vo-vasom-tele-v-priebehu-hodiny-od-vypitia-coca-coly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Už ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KalonCZ

K videu – Coca Cola obsahuje kyselinu fosforečnou, není tedy vyloučeno, že bude se rzí reagovat.

Ano, piji Coca Colu, ale pouze v omezeném množství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co to je ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kolmon

Colu piju jen když je mi špatně od žaludku, jinak se podívej na složení čističe na záchod. Ano je tam ta samá kyseli fosforečná, kterou pijeme v cole (jen doufám, že v cole je jí mnohem míň).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckáá

Jen tu pravou Coca Colu a jen občas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatisCZ

Nepiji a docela mi vadí, že když jsem u kamaráda na návštěvě tak se mně vždycky ptají jestli chci Coca Colu. Nechápu asi to berou jako, že jsem dítě a že musím pít colu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Občas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Velmi občas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oli85

Ani nahodou,ani dite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek