Avatar uživatele
anonym

Je i v USA tak hnusná Coca- Cola, která se prodává u nás ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Drap, anonym, England1522, anonym, Mc Merkurion, zjentek před 4068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

v usa je jiná coca i ostatní coly. Po 5ti letech života tam to vím,ale nebudu se o složení rozepisovat,je to složitější a ani není potřeba koukat za louži, v evropě je jedna kola pro měmce,francii a tam, druhá kola pro nás,poláky a slováky a další pro maďary,bulhary a rumuny. Ale ta už je více jed,než pití. A tím výčet nekončí. Mohu si dovolit radu? Nepij to! Když, tak lžíci denně,jako lék. A to jenom když je třeba užívat, na co to zabírá- klidně dám info. Jo a teď se mi vybavilo-v Indii jsem viděl na vlastní oči, jak se se základem koly( dřív než se rozředí), natírají dřevěné lodě, dřív než se spustí na vodu .-)
Doplňuji:
pusinka50: taky je dobré házet do koly zarezlé a jinak zaoxidované zatuhlé komponenty,je to levnější než WD 40.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jo, vyjde to na stejno

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
isteron

Americká Coca cola je príliš sladká, ako aj iné sladené americké nápoje. Ja som si zvykol riediť s vodou a piť len v najnutnejších prípadoch. Viacej mi chutila naša Kofola.
Neviem, či nevyšiel v €U nejaký zákonný predpis na obmedzenie sladenia nápojov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

moc jsem nepochopil otázku… V USA má coca-cola jinou chuť, tak jako např. v Německu (zde dokonce mají i jiné PETky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
England1522

Prý se říká že do Coca-Coly dovážejí odněkud z ukrajiny a běloruska nezdraví cukr.
Takhle jsem to slyšel takže to může být tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Machi

Není, americká chutná jinak, platí hlavně pro Diet Coke vs. naši Light (jiná sladidla), Zero pak chutná stejně. Jinak česká se dělá u nás, východní (maďarská,…) je údajně na složení ještě horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nepiji ji, ani nekupuji. Nekupuji slazené limonády. Ale viděla jsem video, jak lze vyčistit WC od zarezlého vodního kamene, na který nepomohl žádný čistící prostředek, ale Coca cola ho vyčistila do běla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karenina

Mně přijde pravá americká cola o hodně sladší , ale jinak rozdíl nepoznám:) jsem asi gurmán analfabet:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

je to stejne jako napr. s Persilem , samponem, jogurtem, maslem ..
kdyz si koupite v Cechach Persil a uplne stejne baleni v Nemecku a otevrete .., tak v tom ceskem je par zelenych zrnicek a v tom nemeckem tak 5 krat vice .. a ceskej vyzira barvy .. -iv-

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

To je pravda. Paradoxně Henkel točí ještě německé reklamy pro český trh, což je zvlášť pikantní. Také mám takovou zkušenost.
Ještě, jak jsi zmínila ty jogurty – je fakt zážitek koupit si Müllera tady a tam.
Docela ponižovačka…:-(

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já mám také takovou zkušenost, přidám např. Aspirin a úplně nejlepší je to v bankovních službách. Účet u jedné banky
v malé expozituře pár km za hranicemi a u „stejné“ banky, ale v Česku. :))

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek