xPeter

Jaky vliv muze mit piti 2l coca coly denne po dobu 2 mesicu na telo ?

Ahoj,
Mam pomerne unikatni problem – potrebuju rychle ztloustnout, absolutne nesnasim jidlo a pokazde, kdyz jim, tak se musim nutit abych spokl jeste dalsi lzici jidla, napadlo me, ze cesta by mohla vest pres piti techto nelidsky preslazenych limonad, jelikoz 2l coca coly je myslim 3,6k KJ a nemel by to pro me byt problem vypit za den, tak by to velmi usnadnilo tento muj problem, ale na druhou stranu, vydrzi telo 2l denne tohoto sera napr. po dobu 2 mesicu ? (rozhodne bych pil i obycejnou vodu a ne jen colu)
Doplňuji:
jen pro poradek, colu jsem nepil snad pul roku, chtel jsem zacnout pit a zajimal me na to nazor ostatnich lidi.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se potřebuješ spravit,pitím koly možná nabereš nějaké kilo,ale zničíš si zdraví.Poraď se s dietologem o vhodném jídelníčku.Odborník ti poradí a nebude to zdraví nebezpečné.....:D

Další odpovědi
briketka10

jsi pořádně závislý, 2 litry denně je vážně hrůza, podívej se, co cola obsahuje a pak už snad takovou otázku, jaký má vliv na tělo, nepoložíš. kromě zubů si huntuješ játra, žaludek a vůbec celé tělo chemikáliemi, huntuješ si ledviny, které ti s takovou jednoho dne, a to brzy, vypoví službu, pokud piješ normální colu, tak se začni připravovat na cukrovku, protože litr coly obsahuje zhruba 50 kostek cukru. pokud piješ colu light, tak umělé sladidlo aspartam, které se používá místo cukru, je ve větším množství rakovinotvorné..
dobrou chuť :DD

Doplňuji:
http://www.bio-life.cz/clanky/cvi­ceni-postava/jak-zdrave-pribirat-na-vaze.html

tady máš odkaz jak bys mohl zdravě přibrat na váze, ale asi to nebude během dvou týdnů..

mosoj

Kup si vjímečně dnešní Blesk. Máš tam porovnání českých a německých potravin co do kvality. Mimo jiné je tam i Cola.

IK

Už tak máš asi nějaký zdravotní problém.
Pokud je to nechutenství, budou ti i scházet nějaké vitamíny a minerály, enzymy. Jako první potřebuješ B komlex. Organismus je slabý a větší váha to zhorší. Cukry asi potřebuješ také, ale ne v této formě. Můžeš pít mírně slazený čaj. Rychle doplní nedostatek cukru a zlepší chuť k jídlu nebo vyvolá hlad. Jíst bys měl zdravé potraviny jako zeleninu, celozrnnou rýži.. které se dobře tráví a zároveň zlepšují činnost trávicího systému. Po mase, pečivu, chlebu, těžkých jídlech obecně, se chuť k jídlu ztrácí. Pauzy mezi jídly jsou důležité. Můžeš jíst to, na co máš chuť a pozorovat zda se chuť zlepší.
Důležitá je příčina tvé nízké váhy.
I psychická příčina je počáteční nemoc.
Proč chceš rychle ztloustnout?
I zdravotní důvody nedoporučují ono „rychle“

01Ricco

Pokud jde opravdu pouze o dva měsíce, tak se asi nic moc nestane, ale pokud chceš v tomto trendu pokračovat, tak viz briketka10

hanulka11

určitě po cole neztloustneš jen se ti zvedene obsah cukru v krvi. Mysli prosím hlavou . Normálně se najez a donu´t se k tomu a nepij to svinstvo.Dík, že sis to aspoň přečetl.

terry

Myslím, že tímto způsobem asi moc neztloustneš.