michalds

Pamatujete si na své poprvé?

Když jste poprvé šli do školky?

Nejlepší odpověď
led

Pamätám na prvú haváriu. Sánky sa rútili s mojim bratom a mnou (mala som 3 roky) dolu svahom. „Strom uhni!“ Znel krik z bratových úst. Strom neuhol. Aj na škôlku a aj 1.hodinu v škole si spomínam. (na 5 radšej nie)
V súčasnosti si začínam spomínať na zážitky z dávnych čias, ale neviete, kde som dnes položila brýle?

Další odpovědi
Kepler

Co se týká předškolního věku, nepamatuju si skoro nic. Na to, kdy jsem si poprvé vrznul, si už pamatuju živě.
Doplněno: ještě si pamatuju na název první přečtené knihy, myslím v 1., nebo 2. třídě. Jmenovala se Teddy, Jim a Kai-su a byla o osudech amerického, anglického a korejského chlapce.

annas

Já si letmo pamatuji, že mě vedl a držel za ruku jeden kluk. Už byl „ostřílený“ borec, chodil do 1. třídy.. Máma šla vedle.

Dodnes nevím, proč šel cjhlapec se mnou, když bydlel na opačném konci vesnice.

Nemohla jsem se ho na to zeptat, protože od té doby jsem ho neviděla, je to hodně dlouho. Až teď jsem si ho připomněla. V první třídě jsem se „zakoukala“ do jednoho spolužáka.

Pak že vzpomínky jsou vždy nepříjmené!

dudu

Z předškolního věku si, nevím proč jen velmi matně pamatuji zrušení přídělového lístkového systému, měnovou reformu a tryznu za Gottwalda v roce 1953. Do školky jsem nechodil.

jirka F

Poprvé si to ve školce pamatuji jen matně že jsem dost brečel a poté že jsem na louce mávl klackem a začalo sněžit,ale to byla spíše náhoda. Potom jak jsem sáňkoval s kopce v zimě a jinak víc nic.

Drap

Ano, pamatuji

dubraro

Pamatuji si řadu věcí, které byly poprvé.
Ale do školky jsem nechodil.
Co se týče sexuální zkušenosti, nejvíc mne překvapilo, že holce se to líbí. Myslel jsem si, že je to musí bolet.

led

Gleb Komarovskij Teddy, Jim a Kai-Su (1951)

Kepler

Jo, to byla ona!