lexx

Znáte, pamatujete ještě Black Sabbath ?

Já ano. Chystají novou desku. V původní sestavě (OZZY-Iommi-Butler-Ward) po 33 létech ! To jsem končil střední školu, jak ten čas jenom letí…Ještě tak znovu naklonovat Morrisona, Hendrixe, Joplin, Lennona…

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/250344-black-sabbath-ohlasili-navrat-v-puvodni-sestave-s-ozzym.html?ref=os­tatni-clanky

Nejlepší odpověď
Alesh

No, jasný, že váháš. 😉 Teda před 30 lety jsem ještě nebyl na světě, ale znám je. Ozzy je prostě borec a Paranoid viz odkaz je zkrátka dokonalý song. Kam se hrabou ty sračky, co hrajou na diskotékách. 🙂

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=o3U­rEEQBQkY&featu­re=related

Další odpovědi
Jikra

Ne že jenom pamatuju ale ještě mám pár fláků na CD vždyť to byla moje srdeční záležitost.
Když jsem je slyšel poprvé v r.1970 na Svobodné Evropě tak mě to srazilo do kolen protože to tenkrát byla neskutečná síla.

Leontyn

Black Sabbath zná i dnešní mládež, navíc jej stále přece připomíná Ozzák Martin Dejdar 🙂 No ale nevím, zda je to dobrý nápad, aby se zase vraceli – už nikdy to nebude ono.

Drap

Pamatuji

ten který je

Mám je rád do dneška,ale na jejich reunion moc nevěřím.V r.1980 jsem měl jejich nášivku na džínsbundě a dostal jsem nakládačku od soudruhů příslušníků VB,kteří si mysleli že Black Sabbath je nějaká tajná nekalá společnost.:-D