Natee

V kolika měsících jste se poprvé postavili na nohy? Pamatujete-li si to.. =)

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná možnost

To už je hodně dávno, ale zřejmě mi to nedělalo problém. Dnes v 708 měsících to někdy problém je

Další odpovědi
venkovan

Jiná možnost

Poprvé jsem se postavil jen v jednom měsíci. V jiném už by to bylo podruhé. Ale v kterém měsící to bylo si opravdu nepamatuji. Když jsem se narodil, tak rok měl přes 24 měsíců, tak kdo by se v tom po letech pamatoval. Jen matně tuším, že to nebylo v měsíci Českoslovesko-sovětského přátelství. Teoreticky ten měsíc jsem už měl chodit.

Beny

Bylo mi méně než 10 měsíců

asi :)

mechanka

Bylo mi méně než 10 měsíců