zvonisek

Okradou nás po cestě v autobuse nebo na místě?

Pojedeme do Itálie autobusem a mám z toho hrůzu, takhle jsem ještě nikdy necestovala.
Ubytují nás až odpoledne, ale přijedeme už dopoledne.
Tak se nějak bojím, co se bude dít.
Kam zavazadla, zda je tahat s sebou, nebo co s tím?

Nejlepší odpověď
dudu

Budete-li ubytováni v solidním hotelu, po příjezdu na místo by skupině mělo být umožněno uložení zavazadel ve střežených prostorách. Je užitečné se v místě pobytu při procházkách nechovat vyzývavě a vyhýbat se rizikovým zónám. V Itálii jsme pobývali opakovaně a vždy bez problémů, např. po Sicílii jsme cestovali stopem. Okradly nás až cikánky v Barceloně.

Další odpovědi
Drap

?ožná ano, možná ne. Napiš až se vrátíš.

aliendrone

Hele, když NEVÍŠ a BOJÍŠ SE, není lepší pro jistotu uzavřít nějaké to pojištníčko? Je to dost laciné, rozhodně to stojí za ten klid v duši – a to odhlédnu od toho, že je to ROZUMNÉ! ;) :D :D

nyjono

Naplánuj si to. Okradou vás po cestě a zbytek pak na místě.