tak.jak?

Ochutnali by jste lidské maso?

otázka mě napadla při sledování seriálu Hannibal.zajímalo by mě, zda pokud by jste věděli, že je to lidské maso, ale samozřejmě nevěděli od jakého člověka, ochutnali by jste?
taky mi je jasné, že ne všichni odpoví popravdě.

Nejlepší odpověď
Kelt

Zajímavě se na to dívá M. Švandrlík v jedné povídce v knížce Drakulův švagr. Jeden člověk chce vědět, z čeho byl guláš. Hostinská mu to řekne, ale musí přísahat, že to nikomu nepoví. Je to z lidského masa. On to samozřejme oznámí četníkovi, který dodává hostinské maso od těch, co nesplnili přísahu.

Další odpovědi
carpediem

Ne, to vážně ne.

gecco

Přiznám se, že su zvědavej (kromě toho ´masožrout´), takže asi ano.
😉

da ny

Dobrovolně a vědomě rozhodně ne!

ptáč

Jedině ve Francii. Tam se bourá maso muslimským způsobem Halal. Tedy člověk je při porážce při vědomí.

quentos

to „by jsem“ asi neochutnal, a když, tak určitě ne jen ze zvědavosti.

anonym

Vědomě určitě ne,ale z hladu možná i syrové.

marketa54321

Ne, na to bych neměla…

lota

Ne, určitě ne. Už při té představě se mi obrací žaludek.

Jan Kunčar

Ne, vědomě nikdy.